Elektronická přihláška - Mažoretky Telč

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Soutěž 2019
Soutěž 2019 - Elektronická přihláška:

PŘIHLÁŠKA DO SOUTĚŽE
Zaslat nejpozději do 15. května 2019
(tento formulář slouží k vyplnění v počítači a k automatickému odeslání elektronickou poštou, poté na vámi uvedenou adresu obdržíte potvrzovací email)


O střevíček z pohádkové Telče 2019


Termín konání:

neděle 19. května 2019
Pole označená * jsou povinná

Seznam soutěžních kategorií:
1. Mini děti - věkový průměr do 6,0 let   
2. Děti - věkový průměr do 8,0 let
3. Mini kadetky - věkový průměr do 10,5 let
4. Kadetky - věkový průměr do 12,5 let
5. Juniorky - věkový průměr do 15,0 let

6. Seniorky - věkový průměr nad 15,0 let

7. Miniformace děti - věkový průměr 9,0 let

8. Miniformace kadetky - věkový průměr 12,0 let
9. Miniformace juniorky - věkový průměr 15,0 let
10. Miniformace seniorky - věkový průměr nad 15,0 let

Kategorii, do které se přihlašujete vyberte z nabídky po kliknutí myši do výběrového pole. Rozhodující je věk dosažený k termínu soutěže! Pokud dojde během soutěže k nejasnostem ohledně věku přihlášených mažoretek, bude vedoucí souboru vyzvána porotou, aby předložila doklad o věku svých mažoretek v přihlášené skupině. Kategorie, které nebudou ke dni uzávěrky přihlášek naplněny, budou sloučeny s nejbližší vyšší věkovou kategorií.

Hudba:
Na vlastních nosičích CD-R nebo USB, musí být jasně vyznačen název souboru a číslo soutěžní skladby. Není možné přehrávat hudbu z datových souborů typu MP3 a jiných typů nosičů MD, MC apod. Hudba na nástup je pro všechny týmy jednotná - bubínky. Bude spuštěna pouze na pokyn vedoucí souboru, jinak nastupuje skupina bez hudby.

Technické zázem
í:
Vyvýšené, kryté pódium. Nástup je možný z jedné strany. Na náměstí je možno zakoupit občerstvení a drobné upomínkové předměty. Parkování autobusů na centrálním parkovišti nedaleko náměstí. Na náměstí nelze zajet autobusem! V době konání soutěže je také omezen vjezd na náměstí osobních automobilů. Žádáme vás, abyste tato přechodná omezení respektovali a parkovali na některém z parkovišť v okolí náměstí.

Ocenění:
První tři místa v každé kategorii obdrží medaile a diplomy. První místa v jednotlivých kategoriích navíc získají hlavní cenu - skleněný střevíc. Ostatní soutěžní skupiny dostanou malé dárečky a účastnické listy.
Seznam přihlášených skupin můžete průběžně sledovat na stránkách:
www.mazoretkytelc.cz


Sdělení:

.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky