Letní soustředění 2017 - Mažoretky Telč

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Letní soustředění 2017
Letní soustředění mažoretek - 2017:

* Publikováno: 03.08.2017

INFORMACE LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2017
    Blíží se termín našeho letního soustředění. Soustředění je především pro děvčata z nejstarších mažoretek - Růží a prostředních Růžiček. Dívky z Poupátek mají soustředění dobrovolné. Ze zkušeností z minulých let víme, že děvčata z Poupátek se hodně na soustředění naučí a že jim pobyt prospěje. Některé mažoretky budou suplovat ve dvou skupinách 

Termín: 24.08. - 31.08.2017
    Začínáme večeří a končíme obědem. Předpokládám, že děvčata dovezete na tábor mezi 16 - 17 hodinou tak, jak vám to pracovní povinnosti dovolí a vyzvednete je ve stejnou dobu, tedy také mezi 16 - 17 hodinou.

Kde: Zálesí - Mladé Bříště.
Doprava na tábor je individuální, více na http://www.tabor-zalesi.cz/.

Cena: 2.590- Kč Cena je mírně oproti minulým letům navýšená, je to z důvodu, že si musíme trenérky najímat, musíme jim uhradit cestu a pobyt. Maruška byla vždy zadarmo, ale bohužel nedostane na celou dobu pobytu dovolenou, tak to musíme řešit jinými lektorkami. Ale i tak cena vychází 370,- Kč na den - se stravou, ubytováním a režií je cena příznivá. 
Prosím, cenu uhraďte nejpozději do 20.8.2017 na účet: 4740338339/0800. Pokud potřebujete pro zaměstnavatele fakturu nebo potvrzení tak mi zavolejte a domluvíme se.

Co s sebou? Sportovní oblečení - samozřejmostí je klubová mikina, legíny, tričko. Trička, kraťasy, tepláky, plavky - pokud je dívka neplavec - přibalte kruh či rukávky. Tenisky, cvičky - obuv, ve které budou schopné děvčata pochodovat, holínky, pantofle. Pláštěnka! Oblečení na spaní - nejstarší děvčata budou spát v chatách, tak oblečení přizpůsobte počasí na konci léta  - popř. si vezměte svůj spacák. Věci osobní hygieny. Ručník na osobní hygienu a k vodě. Malou lahev na pití - šťáva, čaj je k dispozici v jídelně, ale pokud si chtějí vzít děvčata pití na hřiště, tak aby měly v čem. Hůlka!!!! Kapesné, dle uvážení. Jídlo a pití mají děvčata zajištěno, takže kapesné je pouze na dárky nebo nějaké "dobroty".

Mobily: řešíme každý rok. Prosím vás a žádám vás o to každý rok - nerušte program soustředění telefonováním. Nevolejte děvčatům ani večer po večerce. Věřte, že to není dobré, když jim voláte o půl 11, když by měly spát a vy je jen rozrušíte. Nechte si nějaké dojmy a zážitky z tábora povyprávět až po jejich návratu. Opravdu jsem dost na telefonování vysazená. Zvlášť, když na táboře nejste a slyšíte jen vyprávění vašich děvčátek a věřte, že když slyším to, co vám vypráví do telefonu, tak se musím v duchu smát, protože vám popravdě nedokážou ani říct, co měly k obědu!  

Tréninky před soustředěním: Maruška nemůže být na soustředění od začátku, proto by ráda začala choreografii nových skladeb nacvičovat již před soustředěním, abychom pak mohly pokračovat s Míšou a Anitou a cviky jen pilovat. 
Jak?  úterý 22.08.      10:00 hod. - 12:00 hod. velké mažoretky Růže
                                 13:00 hod. - 15:00 hod. prostřední mažoretky Růžičky
                                 15:00 hod. - 17:00 hod. velké mažoretky Růže
         středa 23.08.    10:00 hod. - 12:00 hod. velké mažoretky Růže
                                 13:00 hod. - 15:00 hod. prostřední mažoretky Růžičky
                                 15:00 hod. - 17:00 hod. nejstarší mažoretky Růže
Sraz: před ZŠ Masarykova. Podle počasí bude trénink venku nebo v tělocvičně.
Jedná se o nácvik nových choreografií - alespoň kousku, abychom mohly na soustředění pokračovat a trénovat od prvních dnů! Kdo může, prosím, na trénink přijďte.

Hezké horké letní dny.
Renata Křížková

Sdělení:

Poznámka k platbě:
  • termín pro zasílání plateb do 20.08.2017
  • číslo účtu pro zasílání plateb je 4740338339/0800
  • do poznámky zadejte jméno a příjmení mažoretky
  • pokud potřebujete pro zaměstnavatele fakturu nebo potvrzení tak mi zavolejte a domluvíme se
  •  
    Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky